Střechy Dobra - tesařské, klempířské a pokrývačské práce

České Budějovice, tel.: 776 582 986, e-mail: strechydobra@seznam.cz, IČ: 021 24 955


Stechy Dobra - tesask, klempsk a pokrvask prce
  • Střechy Dobra - tesařské, klempířské a pokrývačské práce
  • Střechy Dobra - tesařské, klempířské a pokrývačské práce
  • Střechy Dobra - tesařské, klempířské a pokrývačské práce
  • Střechy Dobra - tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Stání pro auta

České Budějovice, Český Krumlov, Tábor, Písek, Prachatice, Strakonice, Jindřichův Hradec

Stání pro auto je praktickým řešením, jak Váš vůz ochránit před povětrnostními vlivy, jako je déšť, sníh, mráz či přímé sluneční záření.

Stání pro auto by mělo být navrženo tak, aby doladilo celkový vzhled Vaší zahrady či domu. Stání pro auto je vhodnou variantou, jak poskytnout Vašemu autu ochranu.

stání pro dvě auta - Veselí nad Lužnicí stání pro dvě auta - Veselí nad Lužnicí stání pro dvě auta - Hradce u Č.B.

Na výrobu stání pro auta používáme masivní smrkové profily. Tento materiál zaručuje stabilitu celé konstrukce a odolnost proti povětrnostním vlivům. Spoje pergol jsou opatřeny tesařskými čepy a dlaby, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce. Masivní materiál Vám zaručí dlouhou životnost stání pro auta, což u výrobků, které jsou ošizeny na síle a kvalitě materiálu nemůžete očekávat. Po celou dobu našeho působení na trhu a dlouholeté praxi se nám podařilo za příznivé ceny zajistit u stání pro auta vysokou kvalitu a příznivou cenu, aniž bychom museli šetřit na kvalitních materiálech.

Zastřešení stání pro auta dotváří celkový dojem a vzhled stání pro auta. Stání pro auta se dají zastřešit buď polykarbonátovými deskami, pálenými taškami, betonovými taškami, asfaltovými šindeli, atd.

Kotvení stání pro auta musí být provedeno kvalitně, aby celá konstrukce zvládla odolat povětrnostním vlivům. Používáme kvalitní ocelové kotevní patky, které kotvíme do předem připravených betonových patek.

Nabízíme Vám kvalitní nátěr u nás na dílně, kdy jsou ošetřeny veškeré spoje, ke kterým se po montáži již nedostanete (dlaby, čepy, příčné řezy). Používáme převážně vodou ředitelné lazury od firmy www.painttex.cz kde si ve vzorníku můžete vybrat ze široké nabídky barev.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies